4 pomysły na oryginalny prezent

Podarowany przedmiot pozostaje z osobą obdarowaną dłużej lub krócej jest jednak coś, co może zostać z nią na zawsze. Podaruj coś, co pozostawi po sobie wiedzę i umiejętności, już na zawsze, a także pozwoli doświadczyć niezwykłych przeżyć, takich, jakich się nie zapomina.

Prezent dla chłopaka - 4 lekcje gry na perkusji2

Któryż facet nie chciałby zmierzyć się z instrumentem tak bardzo energetycznym oraz niosącym konieczność tak bardzo precyzyjnego zapanowania nad całym swoim ciałem jak zestaw perkusyjny? Czy twój chłopak naoglądał się wymiatających perkusistów rockowych poobstawianych bębnami i talerzami tak, że ich spoza nich nie widać? A może oczarowany jest grą gra jazzowych perkusistów posługujących się maleńkim, skromnym zestawem i subtelnie operujących brzmieniem i dynamiką? Tak czy owak nareszcie, dzięki podarowanemu przez ciebie bonowi, będzie mógł zagrać swój pierwszy w życiu rytm, przejście a nawet - solówkę. Wraz z bonem podaruj mu pałeczki perkusyjne! Najlepiej - hickorowe. Do nabycia w Szkolnym Sklepiku.

Prezent dla dziewczyny - 4 lekcje śpiewu1

Śpiewać każdy może, lepiej jednak żeby śpiewać lepiej niż gorzej.

Śpiewanie stało się modne dzięki takim programom telewizyjnym jak Voice of Poland, X-Factor czy Mam Talent. Wciąż jest moda na karaoke. Twoja utalentowana wokalnie dziewczyna na pewno się ucieszy, że będzie mogła dzięki twojemu prezentowi przekroczyć barierę braku umiejętności lub... nieśmiałości i lęku przed publicznym występem. Śpiewanie ma wiele zalet, wyróżniłbym wśród nich taką: to jest o tyle fajny sposób muzykowania, że nie potrzeba do niego żadnego sprzętu.

Prezent dla niej - 4 lekcje gry na gitarze elektrycznej3

Dziewczyny lubią rocka, dziewczyny z gitarą wyglądają fajnie. Jeśli podarujesz swojej kobiecie bon na 4 lekcje gry na gitarze będzie mogła ostro pograć na zawodowym sprzęcie pod okiem zawodowego muzyka a także, jeśli zechce, dołączyć choć na chwilę do jednego z licznych, działających u nas rockowych zespołów. Dzięki twojemu prezentowi będzie mogła strzelić sobie parę fotek, które znajdą zastosowanie na jej facebooku, google+ i gdzie tam tylko jeszcze fajnych fotek potrzeba.

Grać na gitarze można uczyć się na swoim instrumencie ale można też, jeśli się go jeszcze nie ma, wynająć u nas gitarę na czas nauki [link do strony Opłaty]. Kosztuje to grosze a szkoda kupować instrument nie mając przekonania, czy będzie się kontynuowało naukę a także nie mając o gitarach zbyt dużego pojęcia. Ważne dla wytrwałych! Po 10 miesiącach najmu gitara przechodzi na własność uczennicy / ucznia.

Prezent dla niego - 4 lekcje gry na gitarze elektrycznej4

Chłopaki też lubią rocka. I też potrzebują fajnych fotek. Twój chłopak będzie mógł wyszaleć się, odreagować złe emocje, będzie jeszcze bardziej wyluzowany i milszy. Stop żartom, teraz coś na poważnie. Dziewczyno! Niech twój chłopak opanuje podstawy gry, pozwoli mu to aktywnie i z sensem uczestniczyć w umuzykalnianiu waszego przyszłego potomstwa!

Tagged: , , , , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*