Bieg Niepodległości XI 2018

Czegoś takiego uczniowie Szkoły T.Burton jeszcze nigdy nie doświadczyli: grali dla 27 000 widzów, a do tego przy nieustannym aplauzie, wciąż byli fotografowani, obdarzani "piątkami" i głośnymi, chóralnymi "dzię-ku-jemy"!

Poznański Bieg Niepodległości okazał się największym spośród wszystkich tego rodzaju imprez organizowanych w naszym kraju 11 listopada 2018 roku. Brało w nim udział 27 000 biegaczy. Organizatorzy stworzyli możliwość dopingowania ich przez rozstawione wzdłuż trasy biegu zespoły muzyczne, wśród nich znaleźli się także zespoły złożone z uczniów Szkoły T.Burton.

Grali i śpiewali przez 2,5 godziny, było to zatem nie tylko artystyczne ale także kondycyjne wyzwanie. Biegaczy Biegu Niepodległości zdecydowały się motywować tylko dwa zespoły, więc mimo tego, że zmieniali się, naprawdę miały co robić.

Problemem było nie tyle zachęcenie muzyków do grania, co ściąganie ich na chwile odpoczynku z zaimprowizowanej na skraju ulicy sceny. Pozytywne emocje towarzyszące biegowi i entuzjastyczne reakcje biegaczy tak nakręcały muzyków, że zapominali o chłodzie i zmęczeniu. Chcieli wciąż grać i spiewać, śpiewać i grać.

Ujęcia zawdzięczamy uprzejmości rodziców uczniów Szkoły T.Burton i przypadkowych przechodniów, pieknie wszystkim dziękujemy. Zdjęć także jest tym razem niewiele, po prostu: działo się tyle, że nie było czasu żeby je robić.

Tagged: , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*