Casting do Dni Lubonia

Casting do występu na festynie organizowanym z okazji Dni Lubonia to od lat znaczące wydarzenie dla utalentowanych młodych muzyków. Ściąga, niekiedy z bardzo daleka, pragnących zmierzyć się ze swoimi koleżankami i kolegami przez poddanie się ocenie profesjonalnego jury. Nagrodą jest występ na dużej imprezie, z profesjonalnym nagłośnieniem, obsługą i zapleczem.

Jurorami byli Katarzyna Hybiak, Małgorzata Hybiak, Katarzyna Markiewicz, Łukasz Kalinowski i Natasza Pawlicka. Ich oceny i komentarze były trafne i zawierające cenne rady dla młodych wykonawców, jury wspierało ich, próbując zminimalizować ogromny stres towarzyszący występowi w konkursie.

W tym roku uczniowie naszej szkoły mogą mówić śmiało o znaczącym sukcesie, w castingu udział wzięło sześcioro uczniów Szkoły T.Burton spośród których do koncertu zakwalifikowało się troje! Gratulacje dla tych, którym udało się przebic przez gęste sito konkurencji i wymagań jury. Brawa dla tych, którzy odważyli się wziąć udział w castingu po raz pierwszy, debiutanci poradzili sobie znakomicie.

Natalia, Nina i Sebastian wystapią 9 czerwca na Dniach Lubonia! Trzeba tam być.

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*