Festiwal Wesołe Nutki - Garby 2018

Festiwal Wesołe Nutki w Garbach zorganizowano już po raz 23. Po raz 23. pojawiła się dla dzieci i młodzieży okazja do zaprezentowania swojego talentu wokalnego oraz porównania się z innymi młodymi wokalistami. Obserwując wykonania festiwalowe stwierdzam, że nie tylko talent można było oceniać i doceniać, powszechne było wśród wykonawców gruntowne przygotowanie. Widać i słychać było dużą ilość rzetelnej pracy włożonej przez nich samych oraz ich nauczycieli.

Wykonawców odnotowałem 56, liczba ogromna, nic zatem w tym dziwnego, że Festiwal trwał niemal 6 godzin. Podzielony na trzy części odpowiadające wyznaczonym przez organizatorów trzem grupom wiekowym, przerywane występami laureatów ostatniej, zeszłorocznej edycji wymagał od uczestników i publiczności niezłej kondycji.

Wśród uczestników konkursu festiwalowego znalazły się dwie dziewczynki z naszej Szkoły: Hania i Amelka. Obydwie wróciły do domów ze zwycięskimi  laurami. Hania zdobyła I nagrodę w swojej grupie wiekowej zaś Amelka - wyróżnienie. Gratulacje dla obydwu zdolnych i pracowitych dziewcząt!

Gratulacje dla tegorocznych laureatek już były, nie może w tym tekście zabraknąć gratulacji dla organizatorów, ekipy z Gminnego Ośrodka Kultury w Krzykosach i Wiejskiego Domu Kultury w Garbach. Impreza odbyła się bez potknięć, z dbałością o komfort uczestników i gości i w miłej atmosferze, duzy plus, że nie zabrakło bufetu będącego istotnym wsparciem w czasie wielogodzinnego maratonu.

Tagged: , , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*