Festyn Junikowski VI 2019

Scena Festynu Junikowskiego była miejscem prezentacji zespołów działających przy Szkole Muzycznej T.Burton. Wystapiło ich sześć (!). W towarzystwie The Panders, Broken Strings, Skrzypaczy, Can't stop, Co za różnica? i Heaven under wystapiła też Amelka, jedyna wokalistka śpiewająca solo.

Zaproszenie na Festyn Junikowski potraktowaliśmy jako wyróżnienie. To duża impreza, profesjonalnie przygotowana i prowadzona, obfitująca w aktywności przyciągające mieszkańców Junikowa i okolic. Wystąpić na wielkiej scenie, z profesjonalnym nagłośnieniem i obsługą doświadczonych akustyków to dla uczniów Szkoły nie tylko okazja do pokazania się szerokiej publiczności ale, przede wszystkim, cenne doświadczenie.

Zasłużyli sobie na takie wyróżnienie uczniowie Szkoły robiąc przysłowiową dobrą robotę. Występując rok temu po raz pierwszy na Festynie Junikowskim zaprezentowali się znakomicie, nie pozostawili organizatorom wątpliwości co do ich przygotowania do udziału w tak dużej imprezie.

Występ sprzed roku zaowocował nie tylko doświadczeniami artystycznymi, bezpośrednio po nim zawiązał się zespół znany obecnie jak The Panders. Oby tegoroczny udział w Festynie Junikowskim był równie inspirujący dla uczniów Szkoły Muzycznej T.Burton.

Oto klip zrealizowany na Festynie Junikowskim, krótka relacja z występu uczniów Szkoły T.Burton.

Zdjęcia z koncertu dają dobry obraz panującej na scenie Festynu Junikowskiego gorącej atmosferze.

A teraz mały aneks do relacji z Festynu Junikowskiego.

Obejrzyj klip zespołu The Panders (możesz spotkać się także z inna wersją ich nazwy, wielu mówi o nich po prostu pandersi) nagrany w czasie plenerowej sesji w studiu BestCoverLive.

Nie możesz też odpuścić sobie obejrzenia klipu Amelki ostatnio nagranego przez nią w studio BestCoverLive. Zapraszam.

Tagged: , , , , , , , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*