Festyn Rodzinny Junikowo VI 2018

Maj i czerwiec obfitują w zaproszenia uczniów naszej Szkoły na koncerty, głównie na otwartym powietrzu, to wtedy właśnie ma miejsce większość festynów szkolnych, osiedlowych i dzielnicowych w naszym mieście. Organizujemy je w cykle zwane "Wiosenno-letnia trasa koncertowa Szkoły T.Burton". Szkoła gra w każdy weekend maja i czerwca, niekiedy zarówno w sobote jak i w niedzielę. Zdarzyło się także, że w ciągu jednego z tych weekendów miały miejsce 3 koncerty!

Festyn Rodzinny Junikowo był jednym z największych koncertów "Wiosenno-letniej trasy koncertowej", a przy tym stwarzał wykonawcom najbardziej profesjonalne warunki. Przygotowana na potrzeby wielkiego zespołu tanecznego, ogromna scena, gigantyczny system nagłośnieniowy, siedem (!) kolumn odsłuchowych dla wykonawców to otoczenie, w którym występowali z gwarancją najlepszego efektu artystycznego.

Wśród wykonawców znaleźli się zespół Wędrowne Gitary, uznani następcy zespołów Czerwone Gitary i Trzy Korony, jeden z najbardziej znanych w kraju Zespół Pieśni i Tańca ŁANY oraz Golden Collective Brass Band. To, że uczniowie Szkoły T.Burton zostali zaproszeni, aby zapewnić dwie godziny muzyki w tak doborowym towarzystwie to był dla nich zaszczyt oraz ogromne wyzwanie.

Nie było wśród nich debiutantów. Tak ważne i o takiej renomie wydarzenie mogli obsłużyć tylko doświadczeni wykonawcy, mający za sobą co najmniej kilka występów. Wystąpili zatem renomowani wykonawcy w różnym wieku, dzieci, nastolatki, ale także dorośli uczniowie Szkoły T.Burton.

Jak zwykle uczniowie Szkoły T.Burton sprostali wymaganiom w pełni. Dobrze przygotowani, z właściwym dla sytuacji repertuarem i w pełni profesjonalnym udziałem w porannej próbie akustycznej wyszli na scenę prezentując się pewnie i nie pozostawiając wątpliwości co do swojego talentu i staranności przygotowania.

Tagged: , , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*