Festyn w Kamionkach VI 2018

Dzień 16 czerwca 2018 roku odnotowaliśmy w annałach Szkoły T.Burton jako zupełnie wyjątkowy. Po raz pierwszy zdarzyło się tak, że  jednego dnia uczniowie Szkoły występowali na dwóch znaczących imprezach, jedna tuż po drugiej. Błyskawiczne przemieszczenie wykonawców i sprzętu powiodło się, obydwa koncerty odbyły się zgodnie z planem, bez jakichkolwiek opóźnień. Obydwa były częścią Wiosenno-Letniej Trasy Koncertowej, cyklu 6 koncertów w Poznaniu i okolicach.

Festyn w Kamionkach miał być tylko rozgrzewką przed poważnym koncertem na wielkim Festynie Rodzinnym w Parku Junikowskim, ale emocje które mu towarzyszyły nie byly wcale mniejsze.

W sporej części występowali ci sami wykonawcy, którzy za kilka godzin mieli bawić publiczność Junikowskiego Festynu Rodzinnego, występ w Kamionkach był dla nich czymś w rodzaju rozgrzewki. Nie znaczy to jednak, że potraktowali go ulgowo. Jak zwykle dali z siebie wszystko, doskonale wpasowali się w barwne otoczenie szkolnego festynu i zdobyli serca zgromadzonej publiczności.

Największym uznaniem publiczności cieszył się Kuba, pięciolatek o niezwykłym talencie. Choć wśród wykonawców nie brakowało uznanych gwiazd Szkoły T.Burton, to Kubuś był jedynym muzykiem, od którego żądano nie tylko "przybijania piątek" lecz także autografów.

Tagged: , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*