Gramy Dla Michała XII 2018

Uczniowie Szkoły T.Burton stają na wysokości zadania gdy chodzi o rzeczy wielkie. Tak było i tym razem, chętnych do wystąpienia na Świątecznych Warsztatach Dobroczynnych, na których zbierano pieniądze na immunoterapię dla Michała z Komornik, nie brakowało. Michał nagle zachorował na złośliwy nowotwór, aby mógł zostać poddany terapii trzeba zebrać póltora miliona złotych.

Zaangażowanych w akcję ratowania Michała była cała masa osób, odbywały się liczne imprezy mające na celu zbiórkę pieniędzy. Także w Warsztatach, poza uczniami Szkoły T.Burton udział brały znaczące osobistości Poznania.

Miło było znaleźć się w tak zasłużonym gronie, wziąć udział w jednej imprezie z Panią Smorawińską, Panią
Wiceprezydent Poznania Kierzek-Koperską, Prezesem Polskiego Związku Żużlowego Panem Ładzińskim czy znanym i lubianym aktorem Panem Hryniewiczem.

Rola wymienionych osobistości na Warsztatach była jasno określona. Otrzymały bombki choinkowe oraz zestaw materiałów do ich malowania, z ich rąk wychodziły bombki ozdobione i natychmiast obfotografowane. Natychmiast umieszczano je na stronie, gdzie odbywała się ich licytacja. Oczywiście pozyskane w licytacji środki zasiliły konto fundacji gromadzącej pieniądze na terapię Michała.

Uczniom Szkoły T.Burton minęło przedpołudnie bardzo miło, zakończyło je wspólne odśpiewanie świątecznej piosenki i poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

Wracaj szybko do zdrowia, Michale!

Tagged: , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*