Happening Gitarowy 2016

Happening Gitarowy to fascynujące wydarzenia odbywające się w ramach Akademii Gitary, festiwalu gitarowego organizowanego przez fundację Akademia Gitary, stowarzyszenie Bona Fide i agencję koncertową Good Taste Production. Na Starym Rynku w Poznaniu zbierają się z końcem lata setki gitarzystów żeby zagrać razem piosenkę. Wybierają ją organizatorzy, co roku jest to inna piosenka, graliśmy już razem Passenger, Don't worry be happy a w tym roku wybór padł na Should I stay or should I go.

Pojawili się na Starym Rynku nie tylko uczniowie naszej Szkoły, spotkałem tam także jedną z naszych nauczycielek. Co ciekawe nie była to osoba związana w jakikolwiek z gitarą, instrumentem na którym gra jest fortepian. Okazało się jednak, że dla osoby muzykalnej i mającej za sobą gruntowną edukację muzyczną zmiana instrumentu nie stanowi najmniejszego problemu i to nawet wtedy gdy na jego opanowanie ma zaledwie kilka godzin.

Najmilej wspominam spotkanie z Milenką, małą artystką która dopiero co, dwa dni wcześniej, wystąpiła na Scenie na Quadro na Starym Rynku. Stres występu nie miał najmniejszego wpływu na podjęcie przez nią decyzji o wzięciu udziału w kolejnej muzycznej imprezie. Bardzo cieszą zarówno duża odporność na stres jak i zapał do muzykowania małej gitarzystki.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*