Najbardziej znane postaci które mocno pobudzają naszą wyobraźnię i motywują do podjęcia śmiałego wyzwania jakim jest nauka śpiewu z jednoczesną grą na gitarze basowej to:

  • Sting (Police)
  • Paul McCartney (The Beatles)
  • Suzy Quatro
  • Geddy Lee (Rush
  • Phil Lynott (Thin Lizzy)
  • Roger Waters (Pink Floyd)

Lista imponująca, miło byłoby znaleźć się na niej obok tak wielkich sław.

Doprowadzą cię do tego trzy etapy:

1. pogrywanie dla młodszego rodzeństwa i zwierząt domowych - żadnych ograniczeń, możesz grać i śpiewać wszystko i w najbardziej dowolny sposób, w tym również swoje własne kompozycje i napisane przez siebie teksty, czyż nie wspaniała perspektywa pełnej i nieskrępowanej wolności?

2. granie z zespołem - wolności nadszedł kres! Okaże się, że perkusistka/perkusista to strzegący porządku policjant ale także źródło inspiracji które otworzy przed tobą nowe horyzonty;

3. granie na scenie - adrenalina w żyłach uczyni z osoby pobrzękującej na gitarze basowej prawdziwego muzyka. Możesz na swojej gitarze basowej w nieskończoność plumkać, plumkać i plumkać ale dopiero na scenie, na żywo zaczniesz naprawdę grać.

Grać na gitarze basowej i śpiewać nauczy cię nauczyciel klasy basu naszej Szkoły Filip Postaremczak. Mamy wśród naszych uczennic zdolną reprezentantkę osób które już posiadły tę umiejętność, zobacz jak gra na gitarze basowej i śpiewa Julka Będziechowska.

Tagged: ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*