Od zawsze pociągały Cię skrzypce, ale nigdy nie było okazji, by rozpocząć naukę?

Marzysz od zawsze żeby grać na skrzypcach, czy po 40-tce trzeba zrezygnować z tego marzenia? A może Twoje dziecko chciałoby rozpocząć swoją przygodę z tym przepięknym instrumentem, ale obawiasz się, że jest jeszcze za wcześnie? Podobne pytania i wątpliwości pojawiają się często. Odpowiedź na nie i im podobne jest jedna.

Zawsze jest odpowiedni czas, by rozpocząć naukę gry

W naszej szkole mamy już kilka bardzo młodych skrzypaczek, grających na skrzypcach z zapałem i przyjemnością. Radzą sobie fantastycznie mając przy tym wyśmienitą zabawę. Nie wierzysz? Zobacz jak  grają w utworze "Don't Worry Be Happy" Bobbyego McFerrina wykonanywanym przez zespół szkolny "Be Happy!".

Ale uczą się u nas nie tylko dzieci

Zgłaszają się do nas osoby, które ukończyły już studia, rozpoczęły w pełni dojrzałe, samodzielne życie i uznały, że nareszcie nastąpił właściwy moment żeby spełnić młodzieńcze marzenie. I mają rację! Wśród naszych uczniów są osoby, które są już na kolejnym etapie życia,  mają ustabilizowaną sytuację zawodową, wychowały dzieci, niekiedy nawet były świadkami narodzin wnuków (!) i wtedy postanowiły, że nadszedł czas by wreszcie zrobić coś także tylko i wyłącznie dla siebie.

I to jest również fantastyczne podejście! Życie nie kończy się po którejś tam -dziestce. Zawsze jest odpowiedni moment, by rozpocząć naukę gry na instrumencie. Nie rezygnuj z marzeń, działaj spontanicznie! Jeśli chcesz poczuć jak to jest mieć skrzypce w rękach, jesli chcesz nauczyć się grać na nich Vivaldiego albo Sto lat - zrób to!

Przyjdź do nas na lekcję próbną i przekonaj się ile radości daje muzyka. Jak pochłonie ciebie odrywając od codziennych spraw i probemów. Już dziś twoje marzenie może się stać hobby, wkrótce może przerodzić w prawdziwą pasję.

Skontaktuj się z nami , doradzimy jak zacząć nową, muzyczną przygodę

A na razie - zobacz jak prezentowali się nasi skrzypkowie na ostatnich szkolnych wydarzeniach:

Tagged: , , , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*