Koncert w 109 Za Rogiem

Kolejny koncert w zupełnie nowym, dość niezwykłym miejscu. Tym razem grupa uczniów Szkoły T.Burton zaprezentowała się przed publicznością 109 Za Rogiem, restauracji Marcina „Wróbla" Wróblewskiego zlokalizowanej na poznańskim Grunwaldzie. Jej właściciel co i raz organizuje u siebie koncerty, ostatnio grali u niego Fingerstyle Bob Quartet, Hot Lips czy Roll & Tumble Blues Duo, dba o to, żeby jego lokal był także wypełnioną fascynującymi obrazami galerią sztuki. Wybrani, wyróżniający się uczniowie zostali zaproszeni, aby spróbować dorównać swoim bardziej doświadczonym kolegom.

Wystąpili uczniowie, dorośli i nastolatkowie, a wykonawców dobraliśmy sprawnych i wyrazistych, dających gwarancję głębokich wrażeń lub, w przypadku wykonań rozrywkowych, dobrej zabawy publiczności. Było jazzowo, rockendrolowo ale pojawiły się także poruszające piosenki z przesłaniem.

Co odróżniało ten koncert od wszystkich koncertów w których zdarzyło się naszym uczniom brać udział, to ciepła, domowa atmosfera 109 Za Rogiem. Pomogła przezwyciężyć towarzyszący występom stres i nawiązać intymny kontakt artystów z publicznością. To było coś bardziej podobnego do spotkania przyjaciół grających i śpiewających dla siebie nawzajem niż do koncertu z mniej lub bardziej ale jednak wymagającą publicznością.

Obejrzyj krótką relację filmową, która da tobie obraz tego, jak wyglądał ten koncert.

 

 

 

 

Tagged: , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*