Noc W Palmiarni VIII 2018

Noc W Palmiarni to tradycyjna impreza, odbyła się w Palmiarni Poznańskiej już po raz czwarty. Gromadzi setki gości pragnących zaznać czegoś niebywałego: nocnej wizyty wśród egzotycznych roślin z różnych rejonów kuli ziemskiej połączonej z obcowaniem z piękną muzyką. Nie zraża ich konieczność stania w długiej kolejce, nagrodą jest niesamowita atmosfera spaceru pogrążonymi w mroku ścieżkami w towarzystwie odgłosów puszczy oraz koncert w jednym z wnętrz z imponującą kolumnadą pni egzotycznych drzew.

Śpiewali dla uczestników wydarzenia wyrózniajacy się uczniowie naszej Szkoły. Wsród nich znalazł się Przemysław Strzyżyński którego występ utrwaliśmy, po czym został w studio Bestcoverlive przekształcony w klip wideo o rozbudowanym scenariuszu. Zachęcam do obejrzenia.

Agnieszak Stachowiak zaprezentowała swoje autorskie piosenki. Tworzy małe dziełka zasługujące na to, aby stac się wielkimi przebojami. Jedną z wykonywanych przez nią piosenek zarejestrowaliśmy, proszę obejrzeć.

Nina Wolińska uczy się śpiewać od lat, ma za sobą liczne występy, udział w konkursach i przeglądach. Na bazie występu zarejestrowanego w czasie Nocy w Palmiarni powstał klip do którego obejrzenia zachęcam.

Talent Wojtka Olejnika wart jest uwagi. Ten młody człowiek niedawno podjął pracę nad jego rozwojem, intensywnie uczy się śpiewać, występuje, nagrywa. Warto śledzić rozwój jego artystycznej kariery.

Zdjęcia ilustrują nastrój towarzyszący koncertowi, znajdziesz też na nich Weronikę i Zosię, dwie wykonawczynie których występów, niestety, nie zarejestrowalismy tym razem.

Zanim obejrzysz zdjęcia pozwól, że podziękuję wszystkim wykonawcom za udział, a Palmiarni Poznańskiej za zaproszenie nas na Noc W Palmiarni, imprezę wyjatkową i niezwykle udaną.

Tagged: , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*