Robert Kordylewski gra bluesa

Niektórzy z naszych uczniów już grają inspirowane bluesem piosenki zespołu Dżem, inni próbowali grać Boom Boom Johna Lee Hookera. Jeszcze trochę ćwiczeń i osłuchania się w tego rodzaju muzyce i będą mogli wziąć udział w naszych lekcjach mistrzowskich u samego Roberta Kordylewskiego.

A tymczasem, kilka dni temu, Robert Kordylewski wraz z kolegami, Leszkiem Paechem i Januszem "Jasiem" Siemienasem, nagrali w naszej szkole bluesa Take All Love In Advance skomponowanego przez Roberta. Robert Kordylewski napisał także słowa tej pięknej pieśni. Zobaczcie jak Robert wraz z kolegami gra bluesa, który nie jest taki sam jak wszystkie te które zdarzyło wam się słyszeć do tej pory. Nagranie jest totally live i dlatego mówi dokładnie całą prawdę o trzech panach grających pod szyldem Fingerstyle Bob & The Blues Society.

Robert, znany już jako niezwykle zdolny kompozytor i gitarzysta fingerstyle odnalazł się teraz także jako autor tekstów i wokalista. Towarzyszący mu muzycy Leszek Paech grający na harmonijce i Janusz "Jasiu" Siemienas na gitarze slide to muzycy znani m.in. z zespołów Wielka Łódź i Boogie Chilli.

IMG_0824 pedited

To, co udało się utrwalić na powyższej fotografii to ważenie bluesa z prawdziwie bluesowych ingrediencji. Z całą pewnością uważy się coś smakowitego, wiemy nawet co. Otóż Fingerstyle Bob & The Blues Society przygotowuje się do nagrania płyty, będzie to płyta autorska Roberta Kordylewskiego. Życzymy Bobowi i Bluesowemu Towarzystwu powodzenia w realizacji tego zamierzenia!

Na poprzedniej płycie Roberta Kordylewskiego, wydanej w roku 2011 i zatytułowanej Świat Na Zewnątrz możecie znaleźć takie brzmienia, posłuchajcie:

Tagged:

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*