Scena na Quadro - zespoły

Koncert na Scenie na Quadro zatytułowany "Moc Rock'n'rolla" 2 września 2016 zdominowały zespoły. Ich pełne energii występy ściągały publiczność z całego poznańskiego Starego Rynku, perfekcją wykonania zasłużyły sobie na pełen entuzjazmu aplauz.

Zarówno Dobryszyccy Bros jak i X-Go byli niewątpliwymi gwiazdami wieczoru ale też zapracowali na swój sukces tego wieczoru latami nauki i wspólnych prób. Jedynie Michalina, gitarzystka zespołu Dobryszyccy Bros, gra z kolegami od niedawna, ale poradziła sobie na scenie znakomicie.

Laura śpiewa cały czas jak najęta, w czasie sprzątania, zabawy i jazdy samochodem. Jej pasja znalazła swoje ujście w pilnym studiowaniu śpiewu w naszej Szkole i oto są tego wyniki. Wykonaniu piosenki Lato na wsi nie można nic zarzucić, praca z mikrofonem jest więcej niż poprawna, zwraca też uwagę swoboda Laury w zachowaniu na scenie.

Uczennicę Przemysława Śledzia SLEDZIUHA o pseudonimie Kaha pamiętasz pewnie z  prowadzonych przez nas Frikolekcjach na Przystanku Woodstock, być może masz za sobą śledzenie jej postępów w eliminacjach do Mam talent!. Występuje publicznie często, głownie w duecie ze swoim nauczycielem. Tym razem wystąpiła solo i jej talent zabłysnął pełnym blaskiem w sytuacji braku dominacji jej mistrza.

Milenka ma 7 lat i uczy się dopiero od roku, gra na maleńkiej gitarze klasycznej i na pewno zabierze ją ze sobą za dwa dni na Happening Gitarowy na Starym Rynku żeby zagrać wraz z setkami gitarzystów Should I stay or should I go. Milenka umie grać kilka piosenek lecz na występ na Quadro wybrała melodię z filmu Indiana Jones.

Natalia jest tancerką baletu i pianistką, ale także pięknie śpiewa. Uczy się śpiewać od niedawna, to co usłyszysz na filmie to efekt przede wszystkim jej własnej pracy nad wykonywanym utworem. To duży talent za rozwój którego trzymam kciuki.

 

Już za dwa dni kolejne wielkie  wydarzenie, Happening Gitarowy na poznańskim Starym Rynku. Jak słyszałem nie tylko gitarzyści wybierają się na Stary Rynek żeby wspólnie ze wszystkimi zagrać Should I stay or should I go. Ja także będę tam. Na pewno.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*