Sesja nagraniowa BestCoverLive IV 2019

Biblioteka w Luboniu to miejsce przesycone zapachem książek, ale także miejsce spotkań z wybitnymi twórcami, w tym ze świata muzyki. W sali koncertowej odbywają się liczne koncerty, dopiero co byli tutaj Jacek Cygan i Mietek Jurecki. Sesja nagraniowa zorganizowana w tak magicznym miejscu musiała zakończyć się powodzeniem.

Zosia wzięła na warsztat jedną z piosenek Katy Perry. Przygotowała "Chained to the rhythm" i postanowiła utrwalić swoje wykonanie tej piosenki.

Zosia obecnie pracuje nad wprowadzeniem tej piosenki do repertuaru swojego zespołu The Panders.

Amelka wciąż poszerza swój repertuar. Tym razem zdecydowała się nagrać "A million dreams", piosenkę znaną z filmu "Król rozrywki". Jako wzór wybrała wersją nagraną przez Pink.

Tak zatem powstał cover coveru, rzecz na porządku dziennym w studio Best Cover Live. Któż bowiem pamięta pierwowzory, kiedy covery o głowę biją je popularnością!

Nina zapragnęła nagrać piosenkę Edyty Geppert "Jaka róża taki cierń". Zdecydowała się na wersję czarno-białą, co znakomicie odpowiada nastrojowi tego utworu.

To, że autor tekstu tej piosenki Jacek Cygan kilka miesięcy wcześniej był w sali koncertowej Biblioteki, to dość niezwykły zbieg okoliczności.

Nina nagrała także "Cry me a river", piosenkę Justina Timberlake'a. Zafascynowało ją wykonanie Nicole Bernegger i ono było inspirującym Ninę wzorem.

I tak oto w czasie tej sesji nagraniowej powstał kolejny cover coveru.

Jeśli mają być tak udane, to niech powstają wciąż i wciąż.

Tagged: , , , , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*