Sesja nagraniowa BESTCOVERLIVE X 2018

Szkolny kanał youtube BESTCOVERLIVE istnieje już dwa lata, zgromadziliśmy na nim 58 filmów (dane z października 2018), większość z udziałem najzdolniejszych uczniów Szkoły T.Burton, sporą część jednak stanowią nagrania osób spoza niej, w tym także wybitnych profesjonalistów.

Ideą przewodnią kanału BESTCOVERLIVE jest gromadzenie nagrań realizowanych "na żywo". Co prawda dopuszczamy nagrywanie kilku wersji oraz wybór tej, która wypadła najlepiej, ale nie robimy dogrywek zaś poprawki w trakcie miksu i masteringu ograniczamy do minimum.

Stawia to przed wykonawcami wymóg perfekcyjnego przygotowania. Udział w sesjach BESTCOVERLIVE mogą zatem tylko najlepsi uczniowie naszej Szkoły.

Jedną z wyróżniających się wokalistek Szkoły T.Burton jest Amelka. Ma za sobą już całkiem sporo nagrań na kanale BESTCOVERLIVE, co pozwala prześledzić jej rozwój artystyczny do czego zachęcam, to może być całkiem interesująca podróż w czasie.

Tym razem nagrała piosenkę Runnin' zespołu Naughty Boy z udziałem Beyonce.

Matthew Kelly i Marek Manowski to profesjonaliści, którzy skorzystali z sesji BESTCOVERLIVE, żeby nagrać klip promujący ich muzyczną ofertę.

Agnieszka Stachowiak nie śpiewa coverów, nagrywając piosenkę jej autorstwa popełniliśmy odstępstwo od zasad obowiązujących na kanałe BESTCOVERLIVE, ale nie ma czego żałować. Agnieszka pisze świetne piosenki, "Pójdę tam" zasługuje na status wielkiego przeboju. Może to właśnie ona będzie coverowana przez innych wykonawców. Kto wie, może nagranie coveru "Pójdę tam" Agnieszki Stachowiak znajdzie się kiedyś na naszym kanale.


W czasie jednej sesji realizujemy kilka nagrań w celu obniżenia kosztu jednostkowego, zależało nam na tym, aby nagranie każdy mógł sobie pozwolić. Tak było i tym razem, tak będzie również na następnej sesji BESTCOVERLIVE.

Zapraszamy naszych uczniów oraz osoby spoza Szkoły do udziału w sesjach nagraniowych BESTCOVERLIVE. To dobra zabawa i wyjątkowa okazja do pokazania swoich umiejętności całemu światu.

Tagged: , , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*