Sesje nagraniowe Best Cover Live

Nie sposób pominąć relacji z kilku istotnych wydarzeń końca roku 2017 w Szkole T.Burton, jakimi były sesje nagraniowe Best Cover Live w naszym studio nagrań. Wszystkie zrealizowane klipy można obejrzeć na kanale YT youtube.com/BestCoverLive. Jak widać udział w nich wzięli nie tylko uczniowie naszej Szkoły skupmy się jednak na dokonaniach uczniów Szkoły T.Burton.

Wciąż aktywnie działa zespół X-Go. Choć zmienia się jego skład i repertuar to wciąż stałe pozostaje w nim dążenie do wykonawczej perfekcji i dobrej zabawy.

Nowy nabytek naszej Szkoły, Sandra, choć jest z nami od niedawna to już kilkakrotnie występowała na organizowanych przez nas koncertach, a na sesji BCL nagrała popularną polską piosenkę Mały Książę I Róża.

Happy Pharrella Williamsa zaśpiewała na jednej z sesji BCL Amelka, zaś nasi realizatorzy zmontowali dynamiczny, porywający klip. Prosze zwrócić uwagę na chórki wykonywane przez Amelkę samodzielnie, nagrane dzięki zastosowaniu zapisu wielośladowego.

Kolejne nagranie Amelki to wykonana ze swobodą i przekonaniem piosenka To Co Żyje w Nas z pozytywnym, inspirujacym przekazem. Tym razem klip zrealizowalismy przy użyciu kamer umieszczonych na wirującym ramieniu. Dało to ciekawy efekt, także dla niego warto ten klip obejrzeć.

Zachęcam do obejrzenia pozostałych klipów zrealizowanych w Studiu Best Cover Live oraz do nagrania w nim swojej muzyki. Zapewniamy profesjonalną realizację klipów z zachowaniem najwyższej jakości realizacji dźwięku i obrazu. Jeśli śpiewasz, grasz lub masz zespół i chcesz utrwalić swoje muzyczne dokonania oraz podzielić się nimi z całym światem zajrzyj do nas koniecznie!

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*