T.Burton Open Stage VI 2017

Minął piąty rok działalności Szkoły T.Burton, po raz kolejny nadszedł czas prezentacji swoich umiejętności przez uczennice i uczniów Szkoły na organizowanym przez nas dwa razy w roku T.Burton Open Stage. Koncert mógł się odbyć dzięki Benkowi, właścicielowi Klubokawiarni Meskalina, który udostępnił nam swój lokal bezpłatnie za co mu pięknie dziękujemy.

Wystąpiły 4 szkolne zespoły, 12 instrumentalistów grających solo zaś wokaliści wykonali 13 piosenek z podkładami mp3 i 5 piosenek z akompaniamentem instrumentalnym. Imponująca statystyka. Wśród instrumentalistów solowych cieszy liczny udział skrzypków i pianistów.

Koncert zapowiadał się jako wyjątkowo długi, przewidywaliśmy ponad dwugodzinny czas jego trwania więc zapadła decyzja o podzieleniu go na dwie części. W pierwszej wystąpiły osoby młodsze, takie, dla których dwie godzimy to cała wieczność. Po ich udziale w koncercie nastąpiła przerwa w czasie której młodsi artyści mogli opuścić salę koncertową, została na niej tylko dorosła lub prawie dorosła publiczność.

Kiedy pięć lat temu powstawał T.Burton Open Stage miał być okazją do zaprezentowania swojej muzyki dostępną dla każdego. Zgłaszali swój udział wokaliści, instrumentaliści, zespoły a nawet także raperzy. Uczniowie Szkoły T.Burton stanowili część grona występujących lecz z czasem sytuacja uległa zmianie. Uczniów Szkoły chętnych wystąpić pojawiało się coraz więcej i więcej aż w pewnym momencie udział na T.Burton Open Stage jakichkolwiek osób spoza Szkoły T.Burton okazał się niemożliwy. Koncert nie mógł przecież ciągnąc się w nieskończoność, są wszak jakieś granice wytrzymałości publiczności.

Na T.Burton Open Stage już nie będą występowali goście z zewnątrz, musi zmienić się zatem jego nazwa. Już od następnego takiego wydarzenia uczennice i uczniowie Szkoły T.Burton będą prezentowali swoją muzykę na Festiwalu T.Burton!

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*