Talent Show w Galerii Malta III 2019

Liczna reprezentacja uczniów Szkoły T.Burton uczestniczyła w koncercie poprzedzącym finał Talent Show w poznańskiej Galerii Malta. Mieli okazję uczestniczyć w dużej, znakomicie zorganizowanej imprezie z udziałem gwiazd, Roksany Węgiel i "Jankesa" Krzysztofa Jankowskiego.

Jako samodzielni wokaliści wystąpili Nina, Amelka, dwie Zosie, Mateusz, Magda i Wiktoria, zakończył występ uczniów Szkoły zespół The Panders. Zapowiadał wykonawców, demonstrując przesympatyczne podejście do dzieci i nastolatków, "Jankes". Robił z nimi krótkie wywiady, udawało mu się znakomicie rozluźniać napięcie towarzyszące publicznemu występowi.

The Panders zaskoczyli organizatorów i publiczność niezwykłymi strojami, oczarowali swobodą i naturalnością zachowania oraz znakomitym przygotowaniem. Na stronie Radia Poznań pojawił się artykuł o nich i ich ambitnych planach.

Imprezę zamknął występ Roksany Węgiel. Nagłaśniał ną stale z nią współpracujący realizator naszych sesji nagraniowych BestCoverLive Łukasz Frankowski (to ten w środku, między muzykami zespołu Roxi). Zabawne zdjęcie jest skopiowane z profilu FB Łukasza Frankowskiego.

Franek bestcoverlive

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*