Anna Wołoszyn

Anna Wołoszyn

Absolwentka policealnego studium piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu, aktualnie studiuje pedagogikę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przygodę ze śpiewaniem zaczęła w wieku 7 lat. Udział w licznych konkursach wokalnych i festiwalach umilały Ani czasy dzieciństwa, ale też nauczyły ją wiele, dlatego będzie zachęcała wszystkich swoich uczniów do prezentowania swoich muzycznych umiejętności na scenie. Dzięki swojej mentorce Annie Piwowarczyk zrozumiała ile znaczy dla niej muzyka, warsztaty wokalne z takimi osobami jak: Elżbieta Zapendowska, Grażyna Łobaszewska, Lora Szafran były dla niej źródłem cennej wiedzy i inspiracją do dalszego rozwoju. Wołoszyn, już jako dojrzała artystka, zasiadała w Jury licznych konkursów wokalnych oraz recytatorskich.

Szkoła Muzyczna T.Burton Anna Wołoszyn

Pani Anna miała także możliwość poznania polskiej telewizji "od kuchni" występując w programie na żywo Bitwa na Głosy, gdzie śpiewała w odcinku finałowym, śpiewała tam również w zespole Sióstr Przybysz. Oprócz samego śpiewania Ania miała przyjemność zagrania w dwóch teledyskach tj. "The Chance- Otul mnie" oraz "Fismoll- Trifle". Grała w Gliwickim Teatrze Muzycznym gdzie można było ją ujrzeć tańczącą oraz odgrywającą role Marthy Cox w polskiej wersji High School Muscial on Stage, musicalu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Owe doświadczenia sceniczne, taneczne i aktorskie, są dla Anny Wołoszyn wartością którą pragnie się podzielić ze swoimi uczennicami i uczniami.

Dąży do tego, aby spod jej skrzydeł wychodziły piękne głosy ale także wartościowe osobowości sceniczne.

Wołoszyn podjęła studia pedagogiczne kiedy okazało się, że praca z dziećmi, także z tymi najmniejszymi, jest jej pasją i powołaniem. Dzieciaczki ją uwielbiają, przepadają za sposobem w jaki prowadzi zajęcia. W niekończące się pasmo zabaw Pani Anna niepostrzeżenie wplata elementy kształcenia muzycznego stojąc na stanowisku, że właśnie taka metoda pracy daje najlepsze efekty.

Jak mówi o sobie "jestem bardzo zaangażowana w to co robię, ponieważ muzyka daje mi ogromne szczęście, chcę nim zarażać i dzielić się z innymi. Nauka muzyki oznacza dla mnie nie tylko samo przekazywanie wiedzy, ale także wciągnięcie w dobrą, najlepszą na świecie zabawę."