Julia Stolpe

Julia Stolpe

Absolwentka Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu, dyplom: aktor scen muzycznych, specjalność: piosenkarz.

Wokalistka z bogatym doświadczeniem scenicznym, nauczycielka śpiewu z zamiłowaniem udzielająca od lat lekcji śpiewu początkującym i zaawansowanym wokalistom, także przygotowująca uczestników konkursów telewizyjnych X-factor, Must Be The Music czy Mam Talent. Śpiewa w takich zespołach jak: Poznańska Orkiestra Rozrywkowa, Pinokio Brothers, Smart Big Band, Orkiestra Bardabusz, wokalistka zespołu muzycznego Teatru Kameralnego. Prowadzi chóry, zespoły wokalno-instrumentalne oraz zespoły wokalne. Instruktor warsztatów muzycznych dla młodzieży w Poznaniu, Gnieźnie, Wolsztynie, Kościanie, Czarnkowie. „Uczę tego co nosi poważnie brzmiącą nazwę „emisja głosu”, prawidłowej techniki śpiewu, prawidłowego oddechu, dykcji i intonacji ale także kształcę słuch oraz uczę moich uczniów interpretacji piosenki. Są oni przygotowywani również do pracy z mikrofonem oraz do śpiewania w zespole.

Zajęcia przeprowadzane są przy akompaniamencie pianina, ćwiczymy z podkładami muzycznymi. Uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszam na lekcje śpiewu w miłej atmosferze. Piosenka jest dobra na wszystko."

Poza tym, że lekcje śpiewu z Julią przyczynią się do Twego wszechstronnego rozwoju muzycznego i pomogą Tobie przygotować się do popularnych programów rozrywkowych takich jak Mam Talent, X-Faktor czy Must Be The Music, nauka śpiewu nada nową wartość Twojemu życiu otwierając Cię na piękno ukryte w Twoim wnętrzu!

terminy_zajec