Kacper Krupa

Kacper Krupa

Pochodzi z muzycznej rodziny. Zaczął swoją edukację w Szkole Muzycznej w Nowym Targu, następnie przeniósł się do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ukończył Studium Pedagogiczne przy Akademii Muzycznej. Od dziecka podobało mu się brzmienie saksofonu, zwłaszcza Johna Coltrane’a. Grał w big bandach oraz wielu zespołach jazzowych i eksperymentalnych. W 2011r. wraz z big bandem nowotarskim zdobył pierwszą nagrodę w małopolskim przeglądzie big bandów oraz orkiestr dętych. Interesuje się szeroko rozumianą muzyką jazzową, rozrywkową i klasyczną jednak najbliższy jest mu jazz-rock fusion.

Oto Kacper Krupa w swojej własnej kompozycji Alien Highlander. Tytuł [Obcy z Gór] i kolejną pasję Krupy jaką jest snowboard tłumaczy jego pochodzenie - przyjechał do nas z Nowego Targu.

Kacper Krupa od czterech lat zajmuje się nauczaniem gry na saksofonie, uczy osoby w różnym wieku i różnych stadiach zaawansowania, uczy jazzu, bluesa, R&B, muzyki popularnej a nawet - klasycznej. Dostosowuje repertuar oraz metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia.

Kacper Krupa zapraszając na lekcje w klasie saksofonu mówi: "Zapraszam do rozwijania swoich umiejętności muzycznych a przede wszystkim - szeroko pojętej muzycznej wrażliwości."

terminy_zajec