WOŚP I 2019

Nie graliśmy jeszcze nigdy w zimowej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. I oto teraz nadszedł ten dzień: pierwszego występu uczniów Szkoły T.Burton na WOŚP!

Braliśmy już 11 razy udział w Przystanku Woodstock prowadząc tam Frikolekcje, darmowe lekcje gry na gitarze oraz połączone z nimi występy najzdolniejszych uczniów. Obejrzyj jedną z relacji filmowych z Frikolekcji.

Zdarzyło się nawet występować uczniom Frikolekcji pod wodzą Zbyszka Hołdysa na Wielkiej Scenie Przystanku Woodstock. Przeczytaj o tym tutaj: Kocham You (Hołdys na Frikolekcjach Woodstock 2007)

A teraz uczniowie Szkoły T.Burtron zostali zaproszeni do udziału w koncercie w Sztabie WOŚP w D.K. Jędruś! Oczywiście, jak zwykle, stawili się w dużej liczbie. Mimo ferii szkolnych i związanych z nimi wyjazdów udział wzięło osiemnaścioro uczniów Szkoły T.Burton.

Występy uczniów Szkoły T.Burton odbywały się w trzech turach. Jako pierwsi wystąpili skrzypkowie tworzący kwartet. Po niezwykle popularnych w Jędrusiowym Sztabie licytacjach prowadzonych przez Michała Grudzińskiego, wystapiły dwa zespoły Szkoły T.Burton. Zaraz po nich, a tuż przed Światełkiem Do Nieba, soliści wokaliści.

Wszyscy zagrali w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy pięknie i dla dobrej sprawy.

Tagged: , , , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*