Wydaliśmy już drugą płytę

Styczniowa wizyta wokalistów Szkoły T.Burton w Studio Decybelia, ta opisana w poście Soliści wokaliści Szkoły w Studiu Decybelia, miała na celu wydanie płyty i realizację klipów wideo z ich piosenkami. Wydanie płyty nastąpiło jednak nie od razu, praca nad nią przedłużyła się aż do dziś z dość błahego powodu. Pierwsza wizyta zaowocowała nagraniem tylko czterech piosenek przez cztery dziewczynki i niezbędne było, dla ukazania pełnego obrazu umiejętności wokalnych artystów Szkoły T.Burton, zorganizowanie dodatkowej sesji.

Udział wzięły w niej znowu tylko dziewczęta. Znowu cztery. I chyba dobrze, bo czwórka okazała się dla końcowego efektu artystycznego liczbą nad wyraz szczęśliwą.

Obyło się bez najmniejszej nawet "wtopy" - wszystkie nagrania zostały zrealizowane szybko i sprawnie. Łukasz Frankowski, doświadczony realizator nie mógł się nachwalić znakomitego przygotowania uczestniczek sesji do nagrania. Będąc sam wokalistą ocenił fachowość przygotowania wokalistek bardzo wysoko. Nie musząc zmagać się z ich nieporadnością lub brakiem przygotowania mógł włożyć całą swoją energię i umiejętności w szlifowanie subtelnych niuansów interpretacyjnych.

Po uzbieraniu kompletu nagrań mogących złożyć się na prawie 40-minutową płytę i zaprojektowaniu okładki zleciliśmy jej tłoczenie i oto... jest! Tak wygląda druga płyta wydana w Szkole T.Burton:

plyta cd

Część klipów z nagraniami z tej płyty, tych pochodzących z pierwszej, styczniowej sesji nagraniowej, znajdziesz w poście Soliści wokaliści Szkoły w Studiu Decybelia. Część drugą klipów, z drugiej sesji, prezentuję tutaj.
Jeśli już masz tę płytę to na pewno zwróciła twoją uwagę jedna z wykonawczyń. To nagranie dojrzałej artyski a jej wysmakowana interpretacja Overjoyed Steviego Wondera nie pozostawia wątpliwości co do słuszności wyboru jej drogi artystycznej. Jazz i muzyka około-jazzowa były zawsze jej pasją, studia na wydziale wokalistyki jazzowej tej pasji przypieczętowaniem zaś obecnie rozwijająca się kariera wokalistki śpiewającej solo i w jazzowych zespołach jest jednoznacznym potwierdzeniem jej talentu i pracowitości. Zobacz i posłuchaj jak śpiewa Pani Joanna Nowaczyk, nauczycielka naszej Szkoły!

Tagged: , , ,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*